• expo@delsaotomotiv.com.tr

+90 216 504 21 23

Hakkımızda

Delsa Otomotiv San. TIC. LTD. ŞTİ,Delsa Otomotiv, Filterland markasıyla Dünya'nın her yerine otomotiv filtreleri ve endüstriyel filtre ihracatı yapan bir şirkettir.

Delsa Otomotiv San. TIC. LTD. ŞTİ,Biliyoruz ki müşteri memnuniyetinin öncelikli koşulu, kaliteli ürün, kabul edilebilir fiyat ve süratli hizmet. Bizde tüm bunları göz önüne alarak Filterland Filtre'nin üretim gücünü, yeterli stok, tüm filtre gruplarındaki bol çeşit, rekabet edilebilir fiyatlarımız ve tecrübeli personelimizle, size anında cevap vermeyi,görev,bilmekteyiz. Filterland marka otomotiv filtrelerin yanında her türlü filtre ihtiyacınızı karşılamaktayız. Ayrıca büyüyen ve gelişen Endüstriyel filtre konusunda da taleplerinizi karşılayarak özel üretim yapmaktayız. Filterland Filtre olarak Filtre konusunda satış öncesi ve sonrası hizmet vererek siz müşterilerimizin her daim yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. İhtiyacınız ve sorununuz filtre ise çözüm Filterland Filtre'de.

Delsa Otomotiv

VİZYON

Otomotiv ve Endüstriyel sektöründe her daim kaliteli ve yenilikçi yaklaşımla, ürün, hizmet ve çözümler yaratarak müşteri memnuniyetini sağlamak.


MİSYON

Taşıdığımız sorumluluğu en iyi şekilde temsil ederek İnsanımıza ve ülkemize katkılar sağlamak, yaşanabilir çevreye uyumlu ürün ve hizmet sunmaktır.


KALİTE STANDARTLARI

Müşterilerimize, ilk üründen itibaren her zaman aynı standartta ve kalitede ürün tedariği yaparak kalıcı memnuniyet sağlamak. Ayrıca müşterilerimizin istek ve beklentilerini maksimum ölçüde karşılamak.

Whatsapp Hattımız